youtubemail

Stojak do suszenia naturalnego

W celu optymalnego wykorzystania przestrzeni do suszenia dywanów w pralni oraz ułatwienia tej czynnosci, zaprojektowaliśmy cieszący sie szerokim zainteresowaniem zmechanizowany stojak do suszenia.

Za pomoca jednego przycisku, dywany sa automatycznie wieszane na jednym koncu stojaka, a po wysuszeniu zdejmowane na drugim. Pojemność stojaka o standardowej długosci 20m to około 250 dywanów. 

Stojak, który jest zazwyczaj montowany w pomieszczeniu przeznaczonym do suszenia, składa sie z automatycznie przemieszczajacych sie stalowych pretów wykonanych ze stali nierdzewnej (wieszaki na dywany). Wieszaki na dywany umieszczone sa w systemie transportujacym, zainstalowanym na stalowej konstrukcji stojaka montowanej do podłoza. 

W zaleznosci od pomieszczenia i potrzeb stojak mozna wyposazyc albo w jedna albo w dwie windy, za pomoca których dywany wiesza sie na stalowym precie. W przypadku stojaka wyposazonego w jedna winde - dywan wieszany jako pierwszy – ostatni ze stojaka jest sciagany. W przypadku stojaka wyposazonego w dwie windy - dywan wieszany jako pierwszy – pierwszy ze stojaka jest sciagany.

 

Dane techniczne Stojak
Zasilanie 400V, 50Hz
Pobór mocy (kw) 1
Maksymalna szerokosc konstrukcji (m) 4,5
Minimalna długosc konstrukcji (m) 6
Maksymalna długosc konstrukcji (m) 21
Maksymalna wysokosc stojaka (m) 6
Standardowa długosc preta (wieszaka) (m) 4
Srednica wieszaka (mm) 60
Ilosc wieszaków na 1m konstrukcji 5 u góry i 5 na dole
Pojemnosc stojaka o długosci 21m 105 dywanów wiszacych pojedynczo na precie210-300 mniejszych dywanów wiszacych po 2-3 na precie

 

Karta produktu

PDF-download

Filmy prezentacyjne