Używane maszyny do prania dywanów z gwarancją

Zazwyczaj używane maszyny przychodzą do nas w rozliczeniu, gdy klient zmienia swoje urządzenie na nowszy model. Każda maszyna jest przez nas sprawdzana i weryfikowana. Zużyte komponenty wymieniamy na nowe. Udzielamy dwuletniej gwarancji.

W tej chwili dostępny jest następujący sprzęt:

1.Automatyczny stojak do suszenia dywanów

Maszyna została zaprojektowana w celu zmaksymalizowania wykorzystania przestrzeni dostępnej do suszenia wykładzin w pralni oraz ułatwienia manipulowania dywanami suszącymi. Wilgotne dywany są za jednym naciśnięciem przycisku automatycznie wieszane na jednym końcu stojaka i zdejmowane na drugim końcu po suszeniu.

Stojak do suszenia, który jest zwykle montowany w specjalnej suszarni do dywanów, składa się z szeregu mechanicznie podnoszących się / opadających i poziomo poruszających się prętów (wieszaków na dywany). Wieszaki na dywany są umieszczone w systemie przenośników, który jest podtrzymywany przez stalową konstrukcję montowaną na podłodze lub suficie danego pomieszczenia.

W zależności od pomieszczenia i potrzeb stojak do suszenia może być wyposażony w dwie windy do wieszania i zdejmowania dywanów. Jeśli zamontowana jest jedna winda, pierwszy dywan zawieszony jest zdejmowany jako ostatni. Jeśli zamontowane są dwie windy, pierwszy zawieszony dywan jest także zdejmowany jako pierwszy.

 

Model: Catinet TE -11

Rok produkcji: 2015
2 windy, montaż na kolumnach
Długość wieszaka na dywan (maksymalna szerokość dywanu): 365 cm
Wysokość stojaka: 295 cm
Pojemność: 55 barów, 110 dywanów (2x3m)
Napięcie: 400V
Moc: 1 kW
Cena netto: 12 000 EUR bez dostawy i montażu

Prezentacja wideo: https://www.youtube.com/watch?v=IoL6t95US4U

2.Automatyczna wielofunkcyjna maszyna do czyszczenia dywanów TOTAL 3in1 

Maszyna posiada 3 podstawowe funkcje, które zapewniają profesjonalne wyczyszczenie dywanu: trzepanie, pranie i wirowanie. Połączenie tych fundamentalnych funkcji w jednym urządzeniu pozwala na zaoszczędzenie powierzchni potrzebnej do czyszczenia o 50% w porównaniu do metody tradycyjnej. Pracę wykonuje się komfortowo, ponieważ wszelkie czynności związane z przemieszczaniem dywanu ograniczono do minimum. Dzięki temu wzrasta wydajność pracy.

Urządzenie posiada system recyrkulacji wody, który obniżenia jej zużycie i przyczynia się do ochrony środowiska. Praca z urządzeniem jest bezpieczna, ponieważ maszynę zaprojektowano w sposób umożliwiający minimalizowanie wycieku wody na posadzkę. Dzięki małym rozmiarom i emitowaniu niskiego hałasu maszyna może być ustawiona na przykład w punkcie usługowym znajdującym się na parterze bloku mieszkalnego lub kamienicy.

 

 

Model: Catinet TOTAL 3in1

Rok produkcji: 2010
Maksymalna szerokość dywanu: 280 cm (sekcja trzepania i prania) 300 cm (wirówka)
System recyklingu wody: TAK
Liczba szczotek: 4 miękkie + 4 twarde
Wydajność: 55m2 na godzinę
Napięcie: 400V
Moc: 10kW
Cena netto: 17 000 EUR bez dostawy.